پشتیبانی سایت

پایان طراحی وب سایت با کیفیت، آغاز تعهد ماست …

کلیه خدمات پشتیبانی سایت در آی تی دار توسط کارشناسان مربوط ارائه می گردد. ارائه خدمات فنی پس از طراحی سایت و راه اندازی وب سایت ، خدمات نظارت بر سایت ، خدمات بروز رسانی وب سایت ، خدمات انتقال , تکمیل , ارتقا و سایر خدمات فنی , تکمیلی ، پشتیبانی از فایل ها و پایگاه داده وب سایت و هر سرویس پشتیبانی دیگر قابل ارائه می باشد.

از آنجا که وب سایت های داینامیک همواره در حال تغییر و بروز رسانی می باشند پشتیبان گیری از فایل ها و پایگاه های داده اهمیت بالایی دارد. هر مشکل احتمالی چه به هنگام بروز رسانی و چه مشکلات به دنبال حملات به سرور ممکن است به از دست رفتن آپدیت های سایت شود. به همین منظور یکی از مهمترین خدمات پشتیبانی سایت پشتیبان گیری از وب سایت بصورت دوره ای یا روزانه ارائه می گردد. این خدمات در طراحی سایت آی تی دار با عقد قرارداد تضمینی صورت می گیرد.

برای پشتیبانی سایت ، با ما در تماس باشید

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی سایت و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان ، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید